Hea tulevane Rapla Gümnaasiumis õppija!

G1 tasemele õppima asumise eelduseks on:

• osaleda sisseastumisvestlusel, millele eelneb elektroonilise eneseanalüüsi täitmine;

• vähemalt rahuldavad põhikooli klassi- ja lõputunnistuse hinded.

Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi ja Rapla Ühisgümnaasiumi 10. ja 11. klassi ületulevate õpilastega viiakse läbi tutvumisvestlus, millele eelneb elektroonilise eneseanalüüsi täitmine.

Sisseastumis- või tutvumisvestlusel osalemiseks tuleb KÕIKIDEL TULEVASTEL ÕPPIJATEL:

• edastada oma andmed läbi elektroonilise vastuvõtukeskkonna, registreerimine on avatud 10. aprillini 2018;

• oodata e-mailile kutset vestlusele, kuhu on märgitud vestluse kuupäev ja kellaaeg ning link eneseanalüüsi täitmiseks.

Vestlused toimuvad

Märts 2018

Tutvumisvestlused Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi ja Rapla Ühisgümnaasiumi 10. ja 11. klassi õppijatega toimuvad õppepäeva jooksul kodukoolis. Ajakava koostatakse koostöös kodukooliga.

23.-30. aprill 2018 (kevadvaheaeg)

Sisseastumisvestlused G1 tasemele statsionaarsesse õppesse tulevate õppijatega toimuvad Rapla Riigimajas (Tallinna mnt 14, ruum 413). Kutse õppima asumiseks Rapla Gümnaasiumisse saadetakse õppijale hiljemalt 14. mail.

Tutvu Rapla Gümnaasiumi vastuvõtukorraga

7 sammu Rapla Gümnaasiumisse õppima asumiseks

Küsimuste korral oled teretulnud võtma ühendust õppekorraldusjuhi Mari Paluga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tunnuslause