Kõik vestlusel osalenud õppijad, kes leiavad vastuvõtukeskkonnast või meilist "Hea tahte protokolli", on oodatud õppima Rapla Gümnaasiumisse. Õppija kinnitab õppima asumist digiallkirjastatud dokumentide esitamisega kooli.

Dokumendid allkirjastab sisseastuja või alla 18-aastase sisseastuja puhul lapsevanem/seaduslik esindaja.

Tutvu lehe allosas dokumentide ettevalmistamise ja digiallkirjastamise juhistega.

DOKUMENTIDE ETTEVALMISTAMINE

• Lae alla TAOTLUSE fail, täida kohustuslikud väljad ja salvesta oma arvutisse.
  • Tee isikut tõendavast dokumendist koopia (skanni või tee foto) ja salvesta fail oma arvutisse.
  • Tee haridust tõendavast dokumendist koopia ja salvesta fail(id) oma arvutisse.
  • Lae vastuvõtukeskkonnast (e-mail annab teada) alla "Hea tahte protokoll" ja salvesta fail oma arvutisse.

DIGITAALSE ALLKIRJASTAMISE JUHEND (vaata vajadusel ka pilte)

Ava arvutis DigiDoc3 klient - kõikidele tarkvaralistele küsimustele leiad vastused siit http://bit.ly/digiallkiri

1. Vali "Ma tahan: Allkirjastada dokumenti"
  2. Lisa failid, mida soovid loodavas konteineris allkirjastada
  3. Allkirjasta dokumentide konteiner (selle konteineri saadadki kooli meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)